Peru - Byliny, Kapsle  Počet produktů: 17

V této kategorii nabízíme Peruánské byliny a kapsle. V peruánských Andách a amazonských pralesích se nachází velká řada zajímavých rostlin, které využívá domorodé obyvatelstvo. Mnoho poznatků o účincích některých z těchto bylin jsou velmi přesvědčivé. Byliny pocházejí z mizejících deštných pralesů a krystalických čistých vysokohorských oblastí A...

V této kategorii nabízíme Peruánské byliny a kapsle. V peruánských Andách a amazonských pralesích se nachází velká řada zajímavých rostlin, které využívá domorodé obyvatelstvo. Mnoho poznatků o účincích některých z těchto bylin jsou velmi přesvědčivé. Byliny pocházejí z mizejících deštných pralesů a krystalických čistých vysokohorských oblastí And.

V sortimentu naleznete Anona Graviola, Graviola, Hercampuri, Guarana, Maca prášek, Cuti cuti a mnoho dalších.

Zobrazují se 1 – 17 z 17 položek
 • 341,21 Kč

  MESH mletá bylina

  341,21 Kč
 • 341,21 Kč

  MESH mletá bylina - list

  341,21 Kč
 • 341,21 Kč

  MESH mletá bylina

  341,21 Kč
 • 91,25 Kč

  sušene listy stromu Anona Graviola

  91,25 Kč
 • 79,35 Kč

  Hercampuri- andská rostlina- bylo známe již za časů civilizace Inků a využíváne místními obyvateli v etnické medicíně a jeho vlastnosti byly předávány z pokolení na pokolení. 

  79,35 Kč
 • 91,25 Kč

  Muňa muňa -rostlina s výraznou mentolovou vůní. Odvary z ní jsou od staletí využívány v etnické medicíně. 

  91,25 Kč
 • 92,00 Kč

  MAKA MACA -  STRÁŽCE ZDRAVÍ  -  Každodenní porce energie z And.

  92,00 Kč
 • 5,75 Kč

  Tato peruánská odrůda podobající se přesličce, rostoucí ve zvláštních klimatických podmínkách, dorůstá výšky 3 metry. Je cenná výjimečně vysokým obsahem křemičitanů. Křemík je nezbytný k dobrému fungování organizmu a má i pozitivní vliv na metabolizmus.

  5,75 Kč
 • 79,35 Kč

  Keřovitá rostlina rostoucí pouze v některých horských oblastech And. Její "sláva" sahá až do časů Inků, kdy bylo její užívání privilegiem vyšších společenských vrstev a mělo částečně obřadní až kultovní charakter. V jazyce quechua zní její název “runa mana yupana”, což znamená:” její vlastnosti jsou nesčetné”. Může urychlovat spalování tuků.

  79,35 Kč
 • 79,35 Kč

  Peruánská rostlina, patřící mezi divoce rostoucí kapradiny. V Peru již od staletí využívána místními obyvateli v etnické medicíně. U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organizmus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí, a také může mít...

  79,35 Kč
 • 83,95 Kč

  Je to nenápadná bylina z čeledi pryšcovitých, vyskytující se v tropických oblastech celého světa. Původně pravděpodobně pochází z deštných pralesů kolem Amazonky. Nejlepší léčebné účinky mají ovšem ty rostliny, které rostou ve vysokých nadmořských výškách nad 3 000 m. n. m. Jednou z takových oblastí je i Peru, odkud právě pochází Chanca Piedra.

  83,95 Kč
 • 79,35 Kč

  Divoce rostoucí   strom vysoký až 30 metrů, rostoucí v tropickém pásmu Amazonie. Kmen je pokryt silnou hladkou kůrou. Kožnaté, lesklé listy, dorůstají délky 10 - 20 cm. Kvete drobnými květy, které mají barvu bílou až zelenkavou. Ve fytoterapii se využívá kůra a kořen. Jeho tvrdá kůra obsahuje cenné léčivé substance.

  79,35 Kč
 • 79,35 Kč

  Je jednou z nejdůležitějších potravin v Peru, kde se používá na přípravu různých jídel i jako jedna z hlavních příloh k jídlům Bylina se stala oblíbenou součástí jídelníčku sportovců, zmírňuje únavu a pomáhá zlepšovat výkon.

  79,35 Kč
 • 63,25 Kč

  Lapacho obsahuje mimořádně cennou kombinaci účinných látek, která příznivě působí na organizmus, zejména na krev, metabolismus a obranyschopnost, Lze jej popíjet dlouhodobě, teplý či studený. Zamezuje vytváření otoku a usazenin v krevním oběhu. Normalizuje výměnu cukru a je pozitivní pro diabetiky. Uklidňuje nervový systém.

  63,25 Kč
 • 42,55 Kč

  Má účinky antioxidační, antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, imunostimulační, detoxikační, zabraňující usazování trombů v cévách a snižující krevní tlak. Působí při Crohnové chorobě, zánětech tlustého střeva, narušení bakteriální mikroflóry tlustého střeva po léčbě antibiotiky, peptických vředech. Potlačuje chr

  42,55 Kč
 • 341,21 Kč

  Maka černá roste pouze v některých částech Peru Maca peruánská - Superpotravina, lidově řečeno bylina štěstí je známá rovněž jako peruánský ženšen, roste vysoko ve vrcholcích AND ve výšce nad 3000 m, kde ji místní obyvatelé hojně využívají po staletí jako zeleninu i léčivou bylinu.

  341,21 Kč
 • 79,35 Kč

  Má vlastnosti tonizující, protizánětlivé a protirevmatické. Povzbuzuje psychiku a snižuje svalové napětí. Odvary z této rostliny jsou doporučovány především při bolestech hlavy a migrénách, jako tonikum k uklidnění nervového systému , při neuralgických potížích a při hysterii. Pomáhá i při léčbě bronchitidy, astma, léčbě chorob z nachlazení a bolestivých...

  79,35 Kč
Zobrazují se 1 – 17 z 17 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.