Bylinkové čaje  Počet produktů: 31

Zobrazují se 1 – 20 z 31 položek
na stránku
 • 35,00 Kč

  Chuťově vyvážený čaj z horských bylin vhodný pro každodenní pití. Přirozenou formou doplňuje energii a vitalitu. Je určen pro revitalizaci organizmu anebo při sportovním výkonu.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá uvolňovat sliznice horních cest dýchacích, uvolňuje hleny a tiší dráždění ke kašli. Jako doplněk k čaji doporučujeme nasadit také homeopatické přípravky proti kašli a horečce.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá uklidňovat při nervovém vypětí, je vhodný také při dlouhodobém stresu. Doporučujeme také při prvních příznacích přepracování. Napomáhá také při usínání. Má celkově tonizující účinky.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá ke zlepšení zažívání. Je vhodný jako prevence žaludečních a střevních potíží. Používá se při nadýmání, těžkém trávení a žaludeční neuróze, kde uvolňuje křeče trávicího traktu.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá uvolňovat horní cesty dýchací, uvolňuje nosní sliznici při rýmě a napomáhá uvolňovat hleny při kašli. Je vhodná jako prevence proti chřipce a nachlazení. Užívejte při prvních příznacích chřipky a nachlazení.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá při problémech s močovými cestami, močovody, močovým měchýřem. Je vhodný i při zánětech močových cest. Napomáhá odstranit bolest při vylučování moči (pocit pálení při močení).

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá vylučování nežádoucích odpadních produktů z těla. Je vhodný při podpoře látkové výměny a celkově čistí organizmus. Spolu s úpravou jídelníčku je vhodná jako doplněk k celkové čistící kúře.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Čaj je vhodný pro děti od 1 roku. Užívá se při problémech s trávením, uklidňuje a působí karmitivně. Je možné ho užívat jako běžný čaj pro děti. Díky vyššímu obsahu šípků má také dostatek vitamínu C.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Čaj napomáhá zvyšovat produkci žlučových šťáv, působí spasmolyticky, protizánětlivě a normalizuje tonus žlučníku. Urychluje odvod toxických látek z organismu, zlepšuje funkci slinivky břišní.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Napomáhá odstraňovat tuky z těla. Je vhodný jako doplněk dietního režimu. Čaj napomáhá odvodňování těla a upravuje látkovou výměnu. Samotný čaj musí být doplněn správnými stravovacími návyky. 

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  V lidovém léčitelství se používá vnitřně proti nadýmání a při podpoře kojení. Fenykl se používá při potížích s trávením. Semena jsou úspěšně používána při kašli a kataru horních cest dýchacích u dětí. Působí dezinfekčně a uvolňuje hleny při zánětech horních dýchacích cest.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  V lidovém léčitelství se používá vnitřně při nespavosti, neklidu, kolice, plynatosti, nadýmání, ale také při růstu zubů a zvýšené teplotě. Heřmánek používáme jako sedativum - uklidňující prostředek pro děti, je vhodný na úzkost, stres, snižuje vnitřní vypětí.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Čaj napomáhá při problémech s diabetem zvláště I.typu a hormonem slinivky břišní. Steviosid pomáhá udržovat hladinu cukru v rovnováze v krvi i játrech. Stévie také podporuje činnost slinivky, a významně tak pomáhá ke snížení metabolických projevů diabetu I. i II. typu. 

  35,00 Kč
 • 28,00 Kč

  Příznivé účinky heřmánku pravého jsou známy již od starověku. V Matthioliho herbáři je heřmánek popisován jako lék proti zimnicím, nemocem jater, močopudný prostředek, prostředek proti křečím a bolestem hlavy.

  28,00 Kč
 • 23,80 Kč

  V lidovém léčitelství se máta peprná používá při křečích, a to zvláště v trávicím ústrojí, povzbuzuje vylučování trávicích šťáv, působí protizánětlivě a svíravě. Preventivně lze máty použít zejména u chorob žlučníkových a jaterních. S mátou můžete i v klidu relaxovat, působí jako uklidňující prostředek při stresu. 

  23,80 Kč
 • 26,80 Kč

  V lidovém léčitelství se používal k usnadnění odkašlávání a proti průjmu. Je vhodný při zánětech dýchacích cest a při dráždivém kašli. Rovněž se užívá při žaludečních a střevních poruchách, nadýmání a jako stavící prostředek. 

  26,80 Kč
 • 26,80 Kč

  V lidovém léčitelství se užívá proti pocení v klimakteriu a pubertě, dále k úpravě trávicích obtíží, při chorobách žlučníku a jater. Zevně se používá ke kloktání při zánětech v ústech a hrtanu a k obkladům v kožním lékařství. Není určena k dlouhodobému užívání. Není vhodná pro kojící ženy, tlumí tvorbu mléka. 

  26,80 Kč
 • 24,70 Kč

  V lidovém léčitelství se používal především při nervově podmíněných poruchách žaludečního a střevního traktu, při migréně a bolestivé menstruaci. Meduňka v sobě spojuje účinky máty a heřmánku se sedativním působením. 

  24,70 Kč
 • 42,60 Kč

  V lidovém léčitelství se používá k vyvolání pocení u onemocnění, kde je žádoucí potná kúra, jako jsou nejrůznější infekční a horečnatá onemocnění - rýma, kašel, zahlenění dýchacích cest a zánět průdušek. Působí protizánětlivě a lehce diureticky, utišuje křeče a rozpouští hleny, proto se užívá též při onemocnění močových cest, jako prostředek podporující...

  42,60 Kč
 • 23,80 Kč

  V lidovém léčitelství se používá jako mírně močopudný prostředek při otocích, zánětlivých onemocněních močových cest a při revmatismu. Působí jako podpůrný prostředek při cukrovce a užívá se proti jaterním a žlučníkovým onemocněním. Zanedbatelný není ani poměrně vysoký obsah vitamínu C. 

  23,80 Kč
Zobrazují se 1 – 20 z 31 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.