Ovocné čaje  Počet produktů: 12

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
 • 35,00 Kč

  Jedinečná vyvážená směs lesních plodů a bylin. Velice chutný nápoj, podávaný neslazený i oslazený, v létě výborný jako "ice tea". Přidáním echinaceových květů s kořenem dělá z tohoto čaje velice účinný prostředek proti jarní a podzimní únavě a celkově posiluje imunitní systém organizmu. Název má původ v řeckém slově echinos - ježek pro šiškovitý tvar květu s...

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Borůvkové plody napomáhají blahodárně působit na zrak zvláště při krátkozrakosti. Jejich chuť a vůně se výborně doplňují s listem ginkga. Jinan dvoulaločný je známý svými účinky na paměť. Kořen ženšenu napomáhá ke zlepšení a posílení celkového stavu organizmu. Všehoj ženšenový (Panax ginseng) zvyšuje fyzickou a sportovní výkonnost a snižuje stres.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Jedinečná vyvážená směs zahradních plodů a bylin. Velice chutný nápoj, vhodný jako letní i zimní čaj. Je vhodný k dennímu pití. Je možné ho sladit i medem anebo třtinovým cukrem. Lípa je známý prostředek proti nachlazení, snižuje horečku, zvyšuje pocení. Účinky bezu černého jsou podobné, zejména při problémech s kašlem a vykašláváním. 

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Jedinečná vyvážená směs tropického ovoce s citronovou trávou. Velice chutný nápoj, podávaný neslazený i oslazený, v létě výborný jako "ice tea". Čaj chutná také oslazený medem. Citronová tráva (Citronela) je hojně využívaná v asijské kuchyni a přírodním léčitelství. Používá se bazální (spodní, silná) část výhonků nakrájených na jemné kousky.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  100% přírodní ovocný čaj pro děti bez aromatických přísad s vůní a chutí šípků a květů černého bezu. Obsahuje velké množství vitamínu C. Plody anýzu působí proti nadýmání.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  100% přírodní ovocný čaj pro děti bez aromatických přísad s vůní a chutí šípků a květů heřmánku. Obsahuje velké množství vitamínu C. Heřmánek uklidňuje a bez černý snižuje horečku.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  100% přírodní ovocný čaj pro děti bez aromatických přísad s vůní a chutí šípků a květů lípy. Obsahuje velké množství vitamínu C. Čajík vhodný díky lipovému květu nejen při nachlazení.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  100% přírodní ovocný čaj pro děti bez aromatických přísad a bez ibišku, s vůní a chutí šípků a meduňky. Obsahuje, velké množství vitamínu C. Čaj díky svému složení celkově tonizuje a zklidňuje.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Lahodný ovocný čaj s chutí a vůní zázvoru, citronu a medu. Prohřívající účinek zázvoru je znám již od středověku. Účinné látky obsažené v zázvoru podporují zdravé zažívání, povzbuzují krevní oběh a přispívají k čištění organismu. Doporučujeme hlavně v zimních měsících.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Dětský ovocný čaj pro běžné pití. Chuťově vyvážená směs s příchutí borůvky. Obsahuje min. 20% lyofilizovaného borůvkového plodu a přírodně identické aroma borůvky.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Dětský ovocný čaj pro běžné pití. Chuťově vyvážená směs s příchutí jahody. Obsahuje min. 20% lyofilizovaného jahodového plodu a přírodně identické aroma jahody.

  35,00 Kč
 • 35,00 Kč

  Dětský ovocný čaj pro běžné pití. Chuťově vyvážená směs s příchutí maliny. Obsahuje min. 20% lyofilizovaného malinového plodu a přírodně identické aroma maliny.

  35,00 Kč
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.