Byliny - květ  Počet produktů: 20

V této kategorii prodáváme květ z léčivých rostlin, jako je černý Bez, který je vhodný při nachlazení a čaj z květů černého bezu pomáhá proti migréně. Dále Divizna květ, jež se využívá při kašli nebo Heřmánek pravý a Heřmánek římský.Heřmánek má blahodárné účinky, které působí proti plísním a uvolňují křeče. V naší nabídce také naleznete Hlucha...

V této kategorii prodáváme květ z léčivých rostlin, jako je černý Bez, který je vhodný při nachlazení a čaj z květů černého bezu pomáhá proti migréně. Dále Divizna květ, jež se využívá při kašli nebo Heřmánek pravý a Heřmánek římský.Heřmánek má blahodárné účinky, které působí proti plísním a uvolňují křeče. V naší nabídce také naleznete Hluchavku, Ibišek neboli Ibišek pokojový, zlepšující zažívání či Jetel červený, jeho květ má široké použití jako třeba proti průjmům. Červený jetel je rovněž možné použít na ekzémy. Zakoupit u nás lze i Kaštan, jeho květ usnadňuje odkašlávání. Dále Květ Levandule neboli Levandule lékařské je znám svými uklidňujícími účinky. Dále téžprodáváme lipový květ, který má léčivé účinky při nachlazení i horečce. Velice chutný a zdravý je taktéž sirup z lipového květu, který si může snadno připravit i doma.Další oblíbenou bylinou je Měsíček a jeho květ, který se používá k obkladům či na výrobu mastí.V naší nabídce najdete mnoho dalších léčivých bylin.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 12 z 20 položek
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 20 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.