Byliny - kořen  Počet produktů: 30

V naší nabídce naleznete kořeny nejvyužívanějších bylin a léčivých rostlin. U nás lze zakoupit kořeny rostlin jako je Bedrník obecný, Čekanka, Echinacea, Hořec, Kostival, Kozlík, Kosatec. Dále rovněž kořen rostliny Lopuch, Lékořice, Libeček, který má močopudné účinky, či kořen Mydlice a Oman, který je účinný proti parazitům. V nabídce nechybí...

V naší nabídce naleznete kořeny nejvyužívanějších bylin a léčivých rostlin. U nás lze zakoupit kořeny rostlin jako je Bedrník obecný, Čekanka, Echinacea, Hořec, Kostival, Kozlík, Kosatec. Dále rovněž kořen rostliny Lopuch, Lékořice, Libeček, který má močopudné účinky, či kořen Mydlice a Oman, který je účinný proti parazitům. V nabídce nechybí ani kořen Proskurník, který je používán při kašli či zánětu horních cest dýchacích a kořen Pýr, jež pročišťuje organismus.

V této sekci můžete nakoupit kořeny, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 12 z 30 položek
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 30 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.