Byliny - kůra  Počet produktů: 5

V této kategorii je možné najít produkty typu dubová kůra, která je používána při zánětech žaludku a střev či k přípravě koupele při popáleninách. Dále prodáváme kůru rostliny Kondurango, která má příznivý vliv na tvorbu enzymů a zlepšuje prokrvení. Další je kůra Krušiny, jejíž hlavní použití je jako projímadlo. Kůra z rostliny Lapacho, která...

V této kategorii je možné najít produkty typu dubová kůra, která je používána při zánětech žaludku a střev či k přípravě koupele při popáleninách. Dále prodáváme kůru rostliny Kondurango, která má příznivý vliv na tvorbu enzymů a zlepšuje prokrvení. Další je kůra Krušiny, jejíž hlavní použití je jako projímadlo. Kůra z rostliny Lapacho, která působí zejména na krev, metabolismus a obranyschopnost organismu. Kůra z Vrby se používá při nachlazení ke snížení teploty a také při nespavosti. A kůra z rostliny Vilcacora příznivě působí při Crohnové chorobě či při zánětech tlustého střeva.

V této sekci můžete nakoupit kůry, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.