Zelený čaj  Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
 • 57,50 Kč

  V Číně jeden z nejkonzumovanějších zelených čajů, v Čechách známý jako "Vzácné Obočí". Drobné lístky jsou svinuty do tvaru vrabčích jazýčků nebo obloučků připomínajících obočí. Je to celolistový čaj ze stejnojmenné čínské provincie.

  57,50 Kč
 • 44,85 Kč

  Zelený čaj má dlouhou tradici především v Číně a Japonsku. Na rozdíl od černého neprochází procesem fermentace (zapařování). Z tohoto důvodu u něj nedochází k žádným změnám a zůstává jako každá sušená bylina v původní zelené barvě.

  44,85 Kč
 • 29,90 Kč

  Své jméno čaj získal díky svému tvaru- drobné stočené kuličky, připomínající střelný prach. Svým výjimečným a důkladným srolováním dostává tento čaj nezaměnitelnou chuť, aroma a kvalitu, která ho odlišuje od jiných čajů.

  29,90 Kč
 • 60,95 Kč

  Polofermentovaný čaj - Oolong. Jemně květinový čaj s malým obsahem kofeinu. Na základě vědeckých studií a následných lékařských zpráv je zřejmé, že čaj snižuje hladinu tuků v krvi (tzv. špatný cholesterol) a má vliv na obsah tuků ve tkáních. Po delších výzkumech se zjistilo, že nejúčinnější čaj v boji s tělesnou nadváh

  60,95 Kč
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.