CAIGUA prášek 100 g

199 Kč

Zvolte variantu

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Caigua (Cyclanthera pedata L. Schard): antioxidant, normální činnost srdce (krevní lipidy), kontrola tělesné hmotnosti - krevní lipidy, normální trávení a funkce střev, normální trávení a funkce jater, pročištění, normální funkce močových cest - ledviny

O příznivých účinkách této byliny na lidský organizmus se dozvíte v HERBÁŘI ROSTLIN nebo na veřejně přístupných zdrojích na internetu.

Detailní informace

váha: 100g
Skladem
Můžeme doručit do: 5.12.2022
199 Kč

Detailní popis produktu

Caigua nebo Caigui (Ačokča) je prastarou peruánskou rostlinou, rostoucí v teplém a vlhkém klimatu, známou již v kultuře Mocha.
V Peru je Caigua všeobecně uznávána jako potravina s nízkými kalorickými, ale vysokými zdravotními  hodnotami.

Caigua - silně rozvětvená popínavá rostlina s elipsovitými listy dorůstá délky až 5 metrů. V nevelkých, nažloutlých květech ve tvaru kalicha, se tvoří lehce zploštělé plody, připomínající okurky se zaostřeným koncem. Plody dosahují délky až 20 cm, barvu mají tmavě zelenou až téměř bílou a nerovnoměrný povrch mají pokryt jemnými trny. Dozrálé plody jsou bohaté na minerální látky, pektiny, vlákninu, bílkoviny, uhlovodany a tukové složky. Obsahují také kyselinu galakturonovou, dihydroxitriptamin, pryskyřici, minerální látky (fosfor), vitamíny – hlavně B a C, lipoproteiny a steroidní látky: ß-sitosterol a jeho 3-ß-D-glukosid.

Složení: 100% mleté plody rostliny Caigua.

Napomáhá: 
• očistě cévních stěn od cholesterolu
• udržení optimální hladiny cholesterolu
• správnému metabolismu tuků
• odbourávání tuků a redukci hmotnosti

Obsahuje:
• minerální látky, vitaminy, pektiny, vlákninu i bílkoviny

Dávkování: 1 - 3 zarovnané lžičky prášku denně, rozmíchat v malém množství vody a vypít (na lačno nebo před jídlem). Doporučená maximální doba užívání je 3 měsíce. Poté udělat 3 týdenní pauzu a eventuelně další 3 měsíce užívání zopakovat.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Upozornění: není určeno těhotným a kojícím ženám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: