MÖLLER´S Omega 3 Můj první rybí olej 250 ml

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Rybí olej z norské přírody bohatý zdroj vitaminu D pro kosti a imunitu od 1 roku věku dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej získaný z tresčích jater z chladných vod ostrovů Lofoty. Skandinávská kvalita od roku 1854. Rybí olej z tresčích jater obsahuje vitamín D a Omega-3. Vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí.

Výhody výrobku

  • Vitamin D je hlavním zdrojem vitaminu D je sluneční záření. Dalším zdrojem jsou zdroje potravinářské – živočišné (rybí olej, tučné mořské ryby, játra, žloutek). Rybí olej z tresčích jater obsahuje Vitamin D. Vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Omega 3 mastné kyseliny DHA a EPA mají prokázaný vliv na srdce, mozek a zrak, přispívá k udržení zdraví dětí. Nejdůležitější jsou DHA a EPA. Omega 3 mastné kyseliny s nejdelším řetězcem, které se v přírodě vyskytují převážně v moři.
  • Omega 3 je označení pro skupinu polynenasycených mastných kyselin. Jsou součástí membrány buněk v našem těle. Jsou esenciální = naše tělo si je neumí efektivně vytvořit, a proto mu musí být dodávány prostřednictvím stravy.

Složení výrobku

1,2 g omega-3 v jedné lžičce rybího oleje Möllers (5 ml).

Obsah účinných látek v denní dávce 2,5 ml a 5 ml: Omega-3 mastné kyseliny 0,6 g a 1,2 g, z toho EPA 0,2 g a 0,4 g, z toho DHA 0,3 g a 0,6 g, Vitamin D 5 μg a 10 μg, Vitamin A 125 μg a 250 μg.

Doporučené dávkování

  • Pro děti od 1 roku do 3 let = 2,5 ml denně.
  • Pro děti od 3 let = 5 ml denně.
  • Lze podávat samostatně na lžičku nebo přidávat do dětského pokrmu, například jogurtu.

Důležitá upozornění

Doplněk stavy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah malých dětí.

Země původu Norsko.

Balení obsahuje 250 ml oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rybí olej
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: