Mumio Altajské 30tbl

249 Kč –20 %
mumio altajske 60 tablet
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Mumio je adaptogen který má blahodárný vliv na lidský organismus a zároveň nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Mumio je horská pryskyřice nazývaná někdy též jako "slzy hor" nebo "černé zlato". Mumio je biologický komplex užitečných látek, vytvořených samotnou přírodou, který obsahuje více než 85 minerálů a stopových prvků. Jde o přírodní směs organických a anorganických látek snadno rozpustných ve vodě, které se sbírají ve skalních trhlinách, dutinách a výčnělcích horských jeskyní v Asii, předně na Kavkazu, Altaji a jinde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mumio, mumiyo, "Horský dehet" je biologický komplex užitečných látek, vytvořených samotnou přírodou, který obsahuje více než 85 minerálů a stopových prvků. Mumio připomíná pryskyřici, má tmavě hnědou někdy i černou barvu s výraznou vůní a hořkou chutí (měkne při zahřátí a rozpouští se ve vodě). O léčebných účincích Mumia již věděl Avicena. Mumio je zdrojem 30 mikroelementů, 6 aminokyselin, vitamínů (např. vitamíny skupiny B), minerálů (vápníku, hořčíku, mědi a zinku), esenciálních olejů, včelího jedu atd.

Mumio a jeho účinky na zdraví:

  • zde uvedené informace s výrobkem nesouvisí a mají pouze informativní charakter (chcete-li)
  • zvyšuje pružnost cév, zlepšuje činnost srdečního svalu, snižuje riziko onemocnění kardiovaskulárního systému - srdeční infarkt, ateroskleróza, vysoký krevní tlak a cévní dystonie
  • podporuje zdraví kloubů a kostí
  • vhodný při poruchách menstruace

Použití: preventivní kůra trvá 40 dní - 3x deset dní s pětidenními přestávkami. Mezi kůrami je doporučuná pauza 90 dní.

Doporučené dávkování: dospělý člověk o hmotnosti 60-75 kg 1 tableta denně, nad 90 kg 2 tablety denně ráno na lačno, dětem do 30 kg půl tablety.

Složení: Mumio 100% extrakt 200mg(0.2g) v 1 tabletě
 
Skladování: Uchovávejte na temném a chladném místě - nejlépe jej uchovávat v chladničce či mrazáku(v teple se rozpouští)
 

Země původu: Rusko, Altaj

Kontraindikace: nevhodné pro těhotné, kojíčí ženy a pro děti do 12 roků, použití konzultujte s lékařem

Balení: 30 tablet (200mg/tbl.), 6g

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: