Ostropestřcový olej lisovaný za studena

Ostropestřec mariánský se používá při: cirhoze a tukové dystrofii jater, hepatitidě, napadení jater v důsledku užívání alkoholu, vředového onemocnění žaludku a dvanácterníku, akutní a chronické gastritidě, cholecistocholangitidě, diskenézi žlučových cest, paradontóze a stomatititě, poškození kůže a popáleninách (chemic

Více informací

109,25 Kč

  • 200ml
  • 500 ml

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,80 Kč.


Ostropestřcový olej lisovaný za studena: Více informací

Ostropestřový olej jednodruhový

Jedlý rostlinný olej jednodruhový. Případný zákal není na závadu, je to charakteristický jev za studena lisovaného oleje. Ostropestřec mariánský se používá při: cirhoze a tukové dystrofii jater, hepatitidě, napadení jater v důsledku užívání alkoholu, vředového onemocnění žaludku a dvanácterníku, akutní a chronické gastritidě, cholecistocholangitidě, diskenézi žlučových cest, paradontóze a stomatititě, poškození kůže a popáleninách (chemické, termické), na špatně se hojící rány. Užívání: 1 čajová lžička 2x denně. Složení: 100% čistý olej vyrobený lisováním plodů ostropestřce za studena. Olej neobsahuje konzervanty a barviva.

více informací najedete na http://www.uspesna-lecba.cz/jatra-a-ostropestrec/

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.