Bylinná sedací koupel Stabilní poševní ekosystém

Kód: 5145/100
od 161 Kč

Zvolte variantu

Při vhodných podmínkách se v pochvě mikroorganismy vyskytují v rovnováze, avšak při porušení rovnováhy dojde k přemnožení různých nežádoucích organismů a ke vzniku infekce. U pohlavních orgánů žen se infekce projevuje výtokem, svěděním v oblasti genitálií, pálením při močení a bolestmi. Stydké pysky, třísla a vnitřní plocha stehen mohou být zarudlá. Šetrná sedací koupel z bylinného výluhu nám může pomoci při prevenci a přinést potřebnou úlevu.

Detailní informace

váha: 100g
| 5145/100
161 Kč
váha: 250g
| 5145/250
225 Kč
váha: 500g
| 5145/500
346 Kč

Detailní popis produktu

Složení: dubová kůra, přeslička, řebříček, šalvěj, heřmánek a měsíček.

Použití: přibližně 25 g bylinné směsi přelijte 1 l horké vody (těsně pod bodem varu) a vše nechte louhovat 10 - 15 minut, poté nálev sceďte do vany s vodou. Sedací koupel znamená ponoření těla po oblast ledvin do bylinné lázně obvykle na dobu kratší než je 20 minut. Důležitá je správná teplota vody, která by měla být okolo 38°C. Tato teplota přiměřeně zvyšuje činnost srdce, a tím podporuje větší aktivitu krevního oběhu. Pokožka se nám krásně prohřeje a uvolní se póry, přes které se díky mírnému pocení odplaví škodlivé látky z těla. Kůže je v tuto chvíli schopna přijímat všechny výživné a léčivé látky, které jsou v bylinkách obsaženy.

Skladujte na suchém a temném místě.

Bylinky, které vidíte na fotografii, jsou ilustrační a mohou se vizuálně lišit od těch, které vám přijdou. Ať už vám bylinky přijdou řezané nebo v celku, jejich účinky, kvalita ani vůně se neliší. Vše připravuji s pečlivostí a láskou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: