Propolis

Nejprodávanější

propolisova tinktura
 
199 Kč
1 položek celkem
propolisova tinktura
Propolisová tinktura 100ml
Skladem
Kód: 2186

Propolisová tinktura je 100% přírodní. Známá už od dob egyptských faraonů. Složení: líh 60%, voda, surový propolis 12,5%

 
199 Kč
Detail

Propolis je velice léčivá látka, která se používala už v dobách dávných egyptských faraonů. Už v té době se vědělo, že se jedná o látku, která zahání všechna onemocnění či zdravotní problémy a která povzbuzuje obranyschopnost organismu. Ovšem až před padesáti lety byly objeveny konkrétní nemoci či potíže, s nimiž propolis dokáže účinně bojovat.

Dnes se už ví, že propolis má protiinfekční vlastnost. Jedná se o včelí antibiotikum, které skvěle a efektivně likviduje bakterie, viry či nepříjemné plísně. A jak jsme již zmiňovali, povzbuzuje obranyschopnost organismu. Kromě toho snižuje urputnou bolest, podporuje hojení ran či ničí záněty v dutině ústní. Poradí si i s afty či s kožními neduhy.

V našem e-shopu naleznete celou řadu propolisových tinktur, které jsou stoprocentně přírodní! Zatočte s nemocemi či s jinými zdravotními nepříjemnostmi v pohodlí domova, a to snadno, rychle a jednou provždy!