Věrnostní program

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, když se k nám stále rádi vrací. A právě pro ně máme připravený věrnostní program, do kterého svým vstupem získají stálé slevy a další výhody.

Ta nejlepší výhoda ze všech

Obrovská výhoda našeho věrnostního programu je rostoucí sleva za opakované nákupy. Co pro to musíte udělat? Stačí v rámci stejné registrace opakovaně nakupovat a my vás odměníme slevou až 10 % na další nákupy. Věrnostní sleva se počítá z uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců. 

  • 1% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 1 000 Kč.
  • 2% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 2 000 Kč.
  • 3% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 3 000 Kč.
  • 4% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 4 000 Kč.
  • 5% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 5 000 Kč.
  • 6% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 6 000 Kč.
  • 7% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 7 000 Kč.
  • 8% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 8 000 Kč.
  • 9% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 9 000 Kč.
  • 10% slevu získáte při součtu všech zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců nad 10 000 Kč.

Pokud je součet všech vašich zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců vyšší než 5000 Kč získáváte slevu 5 % na všechny další objednávky. Pokud si následně provedete objednávku např. za 300 Kč, tak z této objednávky Vám také náleží sleva 5 %.

Započítávány jsou pouze uhrazené a doručené objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem. U slevového věrnostního programu si vyhrazujeme právo změnit podmínky pro slevy či platnost slev ukončit a ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Jak se zaregistrovat?

Po kliknutí na odkaz registrace se vám zobrazí registrační formulář. Vyplňte přihlašovací údaje. Přihlašovací e-mail musí mít formát klasické e-mailové adresy. Podmínkou je, aby stejný přihlašovací e-mail nepoužil jiný zákazník, který se registroval před vámi. Heslo si taky můžete zvolit libovolné. Pro kontrolu ho musíte zadat ještě jednou do políčka určeného pro ověření hesla.

Dále máte možnost potvrdit odebírání newsletteru. Nepropásnete tak informace o novinkách, akcích a slevách ze zdravého způsobu života.

V dalším kroku je povinné zaškrtnout políčko se souhlasem se zpracováním osobních údajů. V posledním kroku klikněte na tlačítko registrovat.

Budete přesměrování do nastavení vašeho účtu, kde vyplňte ostatní požadované údaje. Položky označené červeně/červenou hvězdičkou jsou povinné.

O vaší úspěšné registraci budete informování prostřednictvím e-mailu.

Další výhody registrace

Registrací také získáte přehled o všech svých objednávkách, ať už aktuálních či vytvořených v minulosti včetně příslušných dokladů. Můžete nahlédnout do vašeho hodnocení i diskuze u všech vámi zakoupených produktů.

Připojte se k nám již dnes a užijte si ještě více zářivého zdraví i duševní pohody přírodní cestou za příznivější ceny.

Máte jakékoliv dotazy k fungování našeho věrnostního programu? Pak nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese info@prodejnabylin.cz či telefonicky na zákaznické lince +420 607 054 686.

 

Dárkové poukazy

Dárkový elektronický poukaz je ideálním dárkem pro všechny, kterým chcete udělat radost a zároveň je podpořit na jejich zdravé cestě životem. Potěšte své blízké dárkovým poukazem na nákup bylin, bylinných čajů a káv, zdravých potravin, ořechů a oříšků, semínek, sušeného ovoce, doplňků stravy nebo přírodní kosmetiky. Nechte je si vybrat přesně to, co mají rádi. U nás si vybere opravdu každý.