Věrnostní program

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, když se k nám stále rádi vrací. A právě pro ně máme připravený věrnostní program, do kterého svým vstupem získají stálé slevy a další výhody.

Ta nejlepší výhoda ze všech

Obrovská výhoda našeho věrnostního programu je rostoucí sleva za opakované nákupy. Co pro to musíte udělat? Stačí v rámci stejné registrace opakovaně nakupovat a my vás odměníme slevou až 10 % na další nákupy

  • 1% slevu získáte při objednávce nad 1 000 Kč.
  • 2% slevu získáte při objednávce nad 2 000 Kč.
  • 3% slevu získáte při objednávce nad 3 000 Kč.
  • 4% slevu získáte při objednávce nad 4 000 Kč.
  • 5% slevu získáte při objednávce nad 5 000 Kč.
  • 6% slevu získáte při objednávce nad 6 000 Kč.
  • 7% slevu získáte při objednávce nad 7 000 Kč.
  • 8% slevu získáte při objednávce nad 8 000 Kč.
  • 9% slevu získáte při objednávce nad 9 000 Kč.
  • 10% slevu získáte při objednávce nad 10 000 Kč.

Započítávány jsou pouze uhrazené a doručené objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem. U slevového věrnostního programu si vyhrazujeme právo změnit podmínky pro slevy či platnost slev ukončit a ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Jak se zaregistrovat?

Po kliknutí na odkaz registrace se vám zobrazí registrační formulář. Vyplňte přihlašovací údaje. Přihlašovací e-mail musí mít formát klasické e-mailové adresy. Podmínkou je, aby stejný přihlašovací e-mail nepoužil jiný zákazník, který se registroval před vámi. Heslo si taky můžete zvolit libovolné. Pro kontrolu ho musíte zadat ještě jednou do políčka určeného pro ověření hesla.

Dále máte možnost potvrdit odebírání newsletteru. Nepropásnete tak informace o novinkách, akcích a slevách ze zdravého způsobu života.

V dalším kroku je povinné zaškrtnout políčko se souhlasem se zpracováním osobních údajů. V posledním kroku klikněte na tlačítko registrovat.

Budete přesměrování do nastavení vašeho účtu, kde vyplňte ostatní požadované údaje. Položky označené červeně/červenou hvězdičkou jsou povinné.

O vaší úspěšné registraci budete informování prostřednictvím e-mailu.

Další výhody registrace

Registrací také získáte přehled o všech svých objednávkách, ať už aktuálních či vytvořených v minulosti včetně příslušných dokladů. Můžete nahlédnout do vašeho hodnocení i diskuze u všech vámi zakoupených produktů.

Připojte se k nám již dnes a užijte si ještě více zářivého zdraví i duševní pohody přírodní cestou za příznivější ceny.

Máte jakékoliv dotazy k fungování našeho věrnostního programu? Pak nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese info@prodejnabylin.cz či telefonicky na zákaznické lince +420 607 054 686.