Med s vlašskými ořechy – 240 g

145 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Vynikající kombinace tradičních českých přírodních produktů. Obsahuje min. 38% vlašských ořechů a kvalitní květový med.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med s ořechy není pouze pochoutkou, jak by se mohlo na první pohled i ochutnání zdát.

Významně napomáhá k zlepšení psychické i fyzické kondice lidského organismu, zaručuje příjem kvalitní energie, přísun celé řady vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších pro tělo prospěšných složek.

Med je sám o sobě převážně složen z jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy) a tyto cukry zaručují medu rychlou stravitelnost, tzn. rychlé získání energie pro tělo. S glukózou a fruktózou se rovněž dostávají do těla i všechny ostatní prospěšné látky, které med obsahuje. Enzymy, vitamíny, minerální látky, antioxidanty a mnoho dalších. 

Ořechy jsou stejně jako med původní přírodní neupravenou potravinou. V jádrech vlašských ořechů nalezneme vápník, hořčík, zinek, železo, selen a vitamíny B1, B6, A, E a K. Jsou v nich i zdravé tuky, a to zejména omega 3 mastné kyseliny. Mají nízký obsah sacharidů, takže je mohou konzumovat i diabetici, a hodnotné bílkoviny.

Není náhodou, že jádro ořechu připomíná lidský mozek. Vlašské ořechy jsou totiž ideální mozkopotravou, a to díky vitamínům E, B1 a B6 - podporují funkci mozku. Jádra navíc pomáhají odstraňovat takové druhy civilizačních potíží, jako jsou deprese, stres, stavy podrážděnosti i nadměrná únava. Kromě toho pozitivně působí na vlasy, nehty a pokožku.

Naše ořechy v medu neobsahují ani stopové množství různých sirupů a náhražek medu, jak je obvyklé u konkurenčních produktů. Používáme pouze náš vlastní med a ořechy! 

Náš tip: Med s ořechy doporučujeme konzumovat mírně zahřátý (do 45 °C), aktivují se tím enzymatické látky v ořeších a rovněž dojde ke zvýraznění chutí.

Opatrnosti je potřeba u osob alergických na včelí produkty a na ořechy! Skladujte do 30°C bez přímého slunečního záření.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: