Naděje Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti

595 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Tato kúra kombinuje byliny s pročišťujícími účinky, posilujícími imunitní systém a obranyschopnost organismu. Je doporučována i v průběhu ozařování a chemoterapie. Pro lepší účinnost při chemoterapii je vhodné ji doplnit o tamaryšek, který podporuje tvorbu krve.

 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení kúry

Bříza, eleuterokok, ostropestřec, ořešák americký, vřes

Užívání kúry

Současně užívat tinktury eleuterokok, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem a ostropestřcem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce: Naděje

Zařazení: Byliny Naděje (Mgr. Jarmila Podhorná)

Užitečné odkazy:

I když se věnujeme aktualitě informací o našich výrobcích, výrobní předpisy se průběžně mění, a tak se mohou měnit země původu, složení, obsah živin, alergeny nebo dietetické informace. Vždy proto doporučujeme přečíst etiketu před použitím výrobku.

Nezalekněte se, jestliže se vámi objednané produkty budou vizuálně lišit od těch, které vidíte na fotografii. Fotografie slouží především na ukázku a na kvalitu našich produktů to nemá sebemenší vliv. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a vše připravujeme s pečlivostí a láskou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: