Propolisová tinktura – sprej 50ml

159 Kč
Skladem (16 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Dokonale desinfikuje. Propolisová tinktura ve sprejové formě je velmi vhodná pro přímou aplikaci do ústní dutiny a do krku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propolisová tinktura ve sprejové formě je velmi vhodná pro přímou aplikaci do ústní dutiny a do krku při potížích s nachlazením a to jak virového tak i bakteriálního původu.

Přípravek se používá rovněž při výskytu kožních plísní, k regeneraci a hojení poškozené či popálené kůže, ke změkčování ztvrdlé kůže a po bodnutí hmyzem. Stačí rovnoměrně rozstříknout na postižené místo.

 

Propolis je přírodní látka získaná z balzámů pryskyřičné povahy, kterou včely sbírají z různých rostlin, květů a léčivých bylin. V propolisu bylo zjištěno 34 léčivých složek. Propolis obsahuje 50-60% pryskyřic, 10-12% éterických olejů a asi 5% pylu. Tyto látky mají velmi příznivé účinky na lidský organismus. Široké spektrum uhlovodíků, mastných kyselin, terpenoidů, vitamínů a ostatních organických látek zastupuje bohaté společenství, které se jinde v přírodě nevyskytuje.

Propolisová tinktura dokonale desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů, plísní. Má svíravé účinky a lokálně tlumí bolest. Podporuje obranyschopnost organismu.

Tato propolisová tinktura je vyrobena tradiční recepturou, tzn. louhováním surového propolisu z našich včelstev v lékárenském lihu. Jde o čistý včelí produkt, který neobsahuje žádná jiná rozpouštědla, či chemické příměsi.

Použití:
Přípravek je určený především k péči o dutinu ústní a o pokožku. Aplikujte přímo na problematická místa. V dutině ústní je obzvlášt vhodné použít při pocitu začínajícího nachlazení, škrábání v krku a nebo již propuknutého zánětu.

Dávkování při nachlazení:
5–8x denně 5 vstřiků do úst.

Složení:
voda, farmaceutický alkohol max. 60%, propolis - vysoký obsah

Doba účinnosti je minimálně 2 roky. Případný sediment není na závadu.

 

Alergii na propolis zjistíme natřením zápěstí na dlani. Pokud do 24 hodin kůže nezčervená, můžeme propolis používat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Včelí produkty
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: