Certifikovaný Lněný olej lisovaný za studena 500 ml RAW

Kód: 950
Neohodnoceno
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.8.2019

Certifikovaný Lněný olej lisovaný za studena - produkujeme čerstvý, panenský olej bez filtrace, a tedy s lignany. Aby byla zachována maximální kvalita. Lněné semínko je zdrojem nezbytných (esenciálních) mastných kyselin. Lněný olej používejte s potravinami obsahující síru. Certifikát vlevo, po najetí kurzoru se zvětší.

Více:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerstvý Certifikovaný Lněný olej

je lisován zhruba jednou za týden, tedy po nahromadění vícero objednávek. Je to z toho důvodu, aby byla zachována jeho nejvyšší kvalita a čerstvost. Čerstvý lněný olej má omezenou trvanlivost, z důvodu zachování kvality.

Na základě našich bohatých zkušenost bylo zjištěno, že lněný olej rychle podléhá oxidaci a je náchylný na změny teplot. Náš vylisovaný olej je okamžitě naplněn do láhví. Již jej nenecháváme sedimentovat. Tímto způsobem je zachován jeho 100 % přírodní stav a čerstvost. Může se tedy stát, že náš olej bude obsahovat zbytky sedimentu, ty však nijak nesnižují jeho kvalitu.

Olej se nezahřívá. Do jídel a pokrmů se přidává naposledy, tedy až dojde ke zpracování ostatních surovin. Je potřeba jej skladovat na stinném místě v chladu, aby byla zachována jeho kvalita. Doporučuje se umístit v tmavých nádobách v lednici.

Naše pečlivá výroba nelze srovnávat s průmyslovou výrobou, kde je hlavním účelem velkém množství olejů. Průmyslová výroba snižuje kvalitu finálních výrobků, které mají posléze negativní dopad na lidské zdraví dokonce i zvířata.

Lněný olej - panenský za studena lisovaný Lněný olej pomáhá v prevenci srdečních onemocnění, udržuje zdravou kůži, nehty a vlasy. Může být užitečný při neplodnosti, impotenci, menstruačních křečích a endometrióze. Může pomáhat zmírňovat nervové choroby a pomáhá při zácpě a divertikulózách.

Podle Dr. Budwig je pro maximální zdravotní efekt žádoucí užívat pouze lněná semínka a jejich olej, který má Certifikát s uvedeným množstvím nenasycených mastných kyselin omegy 3 a 6, jejichž poměr by měl být vyšší než 3:1! Pokus si koupíte semínka a olej s výrazně nižším poměrem mohou se Vám zánětlivé procesy v těle dokonce zhoršit a ke snížení krevního tlaku nedojde.

Koupit lněné semínka zde: https://www.prodejnabylin.cz/lnene-seminko/

Pro terapie užívejte pouze lněná semínka a jejich olej pouze, který má Certifikát s uvedeným množstvím omegy 3 a 6, jejihž poměr by měl být vyšší než 3:1

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/lnene-seminko/

Více:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Fajn popis výrobku, ale.. 1.5.2019 15:25
Dobrý den, zdravím Vás. Popis výrobku - lněného oleje, je moc fajn, nicméně logicky to platí pouze pro olej přímo vylisovaný. Už se nemluví o tom, zda a jak ztrácí na léčivých vlastnostech při dopravě a transportu k zákazníkům, či dokonce nejdřív k prodejci a od něho teprve k zákazníkovi. Při poslání poštou nebo jinou dopravní společností přece není zachován chladový řetězec a tak si myslím, že léčivé účinky původního oleje vyjdou tímto naprosto vniveč. Doprava k zákazníkovi může trvat klidně více dní, po tu dobu je olej bez lednice. Děkuji.
Odpovědět