Spirulina Premium 350 tablet

Kód: 2114
3 hodnocení
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Zelenomodrá řasa Spirulina patří k nejstarším organismům na Zemi. Spirulina Premium je 100% přírodní produkt.  Je bohatá na rostlinné bílkoviny, beta-karoten, železo, vitamin B12, vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA.

Více: Spirulina, rostlinná detoxikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelenomodrá řasa Spirulina patří k nejstarším organismům na Zemi. Spirulina je 100% přírodní produkt, nabízí unikátní výživu, posílení a ochranu organismu.

Spirulina je bohatá na rostlinné bílkoviny, beta-karoten, železo, vitamin B12, vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA a nabízí pozoruhodnou škálu vitaminů, minerálů a živin. je přirozeně bezlepková zelená potravina. Obsah lepku splňuje hodnoty povolené Evropskou gastroenterologickou společností a je mnohonásobně nižší než množství, které vyvolá autoimunitní reakci v lidském organismu. Je vhodná k užívání pro celiatiky, ale i pro všechny osoby, které z různých důvodů musejí dodržovat bezlepkovou dietu.

Vzhledem k tomu, že Spirulina prášek je 100% přírodní produkt, může obsah vitamínů a minerálů v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách mírně kolísat.

Více: Spirulina, rostlinná detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: