Byliny - nať  Počet produktů: 53

Naše nabídka v kategorii Nať představuje byliny a léčivé rostliny, jako je Bazalka pravá. Bazalka a její nať se používá jako kloktadlo. Taktéž v této sekci naleznete Bedrník obecný, Benedikt čubet, jež napomáhá při špatném trávení nebo Brutnák lékařský, Bukvice lékařská, dále je oblíbena nať z rostliny Čekanka, a skvělý je čaj z Dobromysli, kt...

Naše nabídka v kategorii Nať představuje byliny a léčivé rostliny, jako je Bazalka pravá. Bazalka a její nať se používá jako kloktadlo. Taktéž v této sekci naleznete Bedrník obecný, Benedikt čubet, jež napomáhá při špatném trávení nebo Brutnák lékařský, Bukvice lékařská, dále je oblíbena nať z rostliny Čekanka, a skvělý je čaj z Dobromysli, který odvádí škodlivé látky z těla. Velice oblíbená je rostlina Echinacea, která má příznivé účinky při léčbě křečový žil. Čaj z rostliny Echinacea vykazuje antibiotickou aktivitu. Dále si můžete objednat Jablečník nať, Dvouzubec nať, Hluchavka nať a mnoho dalších skvělých rostlin.

V této sekci můžete nakoupit naťe, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 12 z 53 položek
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 53 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.