Byliny - plod  Počet produktů: 16

V sekci Plod naleznete plody rostlin jako je kupříkladu Anýz, který se používá při křečích trávicího traktu. Dále také prodáváme plod rostliny Bez černý využíván jako tlumící prostředek nebo plod rostliny Borůvka, jež je využíván při zánětu dutiny ústní a hrtanu. Plod Fazol lidé využívají ke snižování hladiny krevního cukru, plod Fenykl je do...

V sekci Plod naleznete plody rostlin jako je kupříkladu Anýz, který se používá při křečích trávicího traktu. Dále také prodáváme plod rostliny Bez černý využíván jako tlumící prostředek nebo plod rostliny Borůvka, jež je využíván při zánětu dutiny ústní a hrtanu. Plod Fazol lidé využívají ke snižování hladiny krevního cukru, plod Fenykl je dobrým řešení při nadýmání, kdežto plod rostliny Hloh je využíván na uklidnění při nervových potížích. A plod Rakytníků se využívá jako prostředek při celkové slabosti a nedostatku vitamínu.

V této sekci můžete nakoupit plody, které pochází převážně z Čech a Slovenska a částečně z dovozu. Pokud zde nenaleznete surovinu, kterou hledáte napište nám na objednavky@prodejnabylin.cz.

Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.